Organizační


Termín konání akce: 25. - 28. 4. 2019

Průběh akce:

Čtvrtek 25.4:
Hra samotná začíná v 18:00. Ideální místo, kde by měly nastupovat vaše postavy do hry je základna vašich frakcí. V 19:00 začíná úvodní večírek pro postavy v 2steps2heaven café.
Organizátorské vstupy plánujeme ukončit v 23:00, hra končí o půlnoci.


Pátek 25.4:
První herní vstupy můžete čekat už ve 14:00, nicméně ty jsou primárně pro mimopražské, kteří si vzali kvůli naší akci dovolenou. Hra naplno začíná až v 16:00, kdy můžete čekat první herní vstupy a opět končí o půlnoci.

Sobota 26.4:
Herní vstupy začínají v 10:00 a hra probíhá až do půlnoci.

Neděle 28.4
V tento den očekávejte spíše dohrávky osobních linek. Herní vstupy začínají v 10:00 a končí ve 12:00.
Poté bychom rádi, pokud byste nám pomohli s úklidem herních základen. V 14:00 začíná opět v 2steps2heaven café afterparty spojená s debriefingem. Byť se párty potáhne dokud nás bude bavit, organizátorské vstupy skončí v 16:00.


Místo konání: Praha

Vlezné: 500,-
V ceně jsou herní placky a pro mimopražské místo k přespání.

Číslo účtu: 2401548076/2010
Do zprávy pro příjemce uveďte "KP jméno/přezdívka hráče"
Transparentní účet: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2401548076

Přenocování

Mnozí z vás nejsou z Prahy a těm z vás, kteří jste si řekli, že byste rádi dostali možnost někde přespat jsme připravili místo. Tím je klubovna PbN na adrese Na Pěšinách 23. S sebou si prosím vemte spacák a karimatku. Toto místo je zároveň základnou frakce Stínolovců a rádi bychom, abyste respektovali herní období a nenarušovali hru mimoherními vstupy. Svá zavazadla si můžete na místě nechat, vždy tam bude někdo, kdo je bude hlídat. Na místě je velmi základní sociální vybavení vč. toalety a sprchy.
Pro členy frakce Hochových je možné na základě předchozí domluvy přenocovat na jejích základně. Pro domluvu prosím kontaktujte Magdu Dovhunovou (roz. Ördogovou) nebo Jakuba Dovhuna.


Herní základny

Všechny frakce mají od nás poskytnuté své základny.
Hochovi: U Magdy a Duffyho doma, Hradeckých 5, Praha 4. Zvonek Magda Ördogová Jakub Dovhun. Dochozí vzdálenost od zastávky Pražského povstání. Přezuvky s sebou.
Stínolovci: Dobrá trafika na adrese Korunní 42, Vinohrady. V dochozí vzdálenosti od zastávky tramvaje Šumavská, případně zastávky metra Jiřího z Poděbrad.
Sesterstvo: Čajovna Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Bude pro nás rezervována zadní místost, většinu hry prosím držte tam. V dochozí vzdálenosti od zastávky I.P. Pavlova. Přezuvky s sebou. Čajovna běžně zavírá v 11, pokuste se prosím toto respektovat.
Paragoni: 2steps2heaven café na adrese Ondříčkova 15, Praha 3 . V dochozí vzdálenosti od zastávky Jiřího z Poděbrad. Máme rezervovaný salónek, ale můžeme využít i ostatní prostory kavárny.
Mapu jednotlivých základen naleznete ZDE. Herní území se nachází přibližně mezi nimi či v blízkém okolí. Nemá smysl odcházet někam daleko.

Pohyb po městě

Většina hry se bude odehrávat na území Prahy 2 a tedy na jednotlivé lokace se dá dojít pěšky. Přesto doporučujeme využít veřejnou dopravu. Pro mimopražské navrhujeme zauvažovat nad koupí celodenní jízdenky alespoň na sobotu. Hra nevyžaduje využití automobilu. Spousta lokací je automobilem nedostupná nebo se špatně hledá místo k zaparkování kvůli modrým zónám.

Kontakt

Organizační e-mail: kouzelna.praha@gmail.com
Organizační telefon: +420 603 478 777 (Koumes)


Hlavním organizátorem je Koumes, který má na starosti všeobecné zastřešení, herní svět, příběh a hlavní linky.
Dalším organizátorem je Edita, která má na starosti vedlejší linky, dramaturgii a NPC.